Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti.

Kategoriler

AHŞAP ÜRÜNLER

Limit:
6 sonuçtan 1 ile 6 arası görüntüleniyor.

AHŞAP ÜRÜNLER

Baskılı Promosyon Ahşap Ürünler

Promosyon ahşap ürünler hem ekonomiktir hem de organik malzemeden üretildikleri için doğa ve bütçe dostudur. Aynı zaman da ahşap malzemeden üretildikleri için hafiftirler, böylelikle de taşınmaları da kolaydır. Ahşap promosyon ürünlerinin kullanım süreleri de diğer ürünlere göre daha uzundur.

Kendi logonuz ile baskı yapılabilen ahşap ürünleri mevcut müşterilerinize veya personelinize hediye edebilir, onların firmanıza ve markanıza olan sempatisini artırabilirsiniz. Fuarlarda ve sempozyumlarda potansiyel müşteriniz olabilecek kişilere ahşap ürünlerinizden hediye ederek firmanızın reklamını yapabilirsiniz. Böylece ürünleriniz her ortamda kullanılacağı için marka bilinirliliğiniz artacaktır. Firma çalışanlarınıza hediye ettiğiniz baskılı masa üstü isimlik de firma içi motivasyonunuzu arttırmış olacaktır. Ahşap promosyon ürünleri ile bütçenize uygun bir şekilde uzun süreli reklam çalışması yapmış olacaksınız.

Ahşap Ürün Çeşitleri

Ahşap promosyon ürünleri kategorisi oldukça geniştir. Ahşap telefon tutucu, ahşap telefon standı, ahşap kalemlik, ahşap anahtarlık, ahşap defter, ahşap masa üstü isimlik ve ahşap organizer, en çok tercih edilen ahşap ürünler arasındadır. Bu ürünler genellikle masa üstü ürünler oldukları için uzun ömürlü olarak kullanılmaktadır. Özellikle ahşap telefon standı ve ahşap kalemlik, sürekli olarak kullanıcının masasında duracağı için, kullanıcının ürünün üzerindeki logoyu her gün görerek markanızla kalıcı bir iletişim içinde tutulması oldukça kolaydır. Ayrıca, ahşap anahtarlık gibi taşınabilir olan ürünler de müşterinin sürekli kullandığı ürünler olduğu için markanızla sürekli iletişim açısından önem arz etmektedir. Sizin talebinize hangi ürün uyuyor ise o ürüne kendi firma logonuzun veya farklı bir tasarımın basılmasını talep ederek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Yukarıda saydığımız ürünler haricinde sizin özel bir ürün bir talebiniz olduğunda da; minimum adet ve baskı tipi ile ilgili konularda anlaşılabildiği takdirde üretim yapılabilmektedir.

Size ve firmanıza uygun ahşap ürün çeşitlerimizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ahşap Ürünlere Uygulanabilecek Baskı Çeşitleri

Ahşap ürünlere uv baskı, lazer baskı, sert zemin transfer baskı ve süblimasyon baskı tipleri ile baskı yapılabilmektedir. Süblimasyon baskı yapılabilmesi için ürünün yüzeyinin buna uygun olması gerekmektedir.

Ahşap Ürünler alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

- Ürün seçimi yaparken kullanılacağı alan göz önünde bulundurulmalı.

- Ekranda gördüğünüz renk ile baskıda çıkacak renk arasında %10-15 gibi bir fark oluşabileceği unutulmamalıdır.

- Ürünler ahşap olduğundan ve organik ağaç dokusuna-desenine sahip olduğundan, her üründe farklı bir doku olabileceği unutulmamalıdır.

Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti. © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır