Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti.

Kategoriler

Torba Çantalar

Firmamız, siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede çanta ve seyahat ürünleri sunmak için çalışmaktadır.

Limit:
Argenso 1029 Fermuarlı Torba Çanta - Mavi
Fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Çantalar ve Seyahat Ürünleri

Günlük hayatın vazgeçilmezi olan çantalar ve seyahat ürünleri; okul, seyahat veya günlük kullanım gibi pek çok amaca hizmet etmektedir. Ayrıca, özel amaçlı alet veya spor çantaları da gerek çeşitli aletlerin muhafaza edilmesinde, gerekse spor malzemelerinin taşınmasında kullanılmaktadır. Her gün; gerek laptop çantası, gerekse sırt çantası veya sıradan bir cüzdan kullanıyor olmamız, bu ürün grubunun ne kadar temel bir ihtiyacı karşıladığını göstermektedir.

Çanta ve Seyahat Ürünleri Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Çanta ve seyahat ürünleri dendiğinde akla gelen belli başlı ürünler; çantalar, omuz çantaları, sırt çantaları, evrak çantaları, bilgisayar(notebook) çantaları, kılıf ve kaplar, cüzdanlar, bez çantalar, fuar çantaları, nonwoven torba çantalar, spor çantaları, postacı çantaları, valizler, el çantaları ve kalem kutuları olarak sıralanabilir.

Çantalar ve seyahat ürünleri; günlük ihtiyaçtan sezonluk ve yıllık ihtiyaca kadar geniş bir takvimsel yelpazede ve sıklıkta kullanılmaktadır.

Günlük olarak kullanılan ürünler, genel olarak: Sırt çantaları, okul çantaları, omuz çantaları, evrak çantaları, laptop çantaları, cüzdanlar, telefon ve tablet kılıfları olarak sıralanabilir. Bunlar, günlük eşyalarımızı taşırken kullanmakta olduğumuz ürün gruplarıdır.

Bez çantalar, nonwoven torba çantalar ve fuar çantaları genellikle fuarlarda hediye edilmek üzere logolu olarak üretilmektedir.

Valiz ve bavullar ise genellikle iş seyahati ve tatil amaçlı kullanılmaktadır. Valiz ve bavullara olan talep, genellikle tatil sezonunun açılmasıyla artmaktadır.

Spor çantaları, el çantaları, büyük sırt çantaları ve kamp çantaları ise genellikle spor ve kamp amaçlı kullanılmaktadır. Bu ürünler genellikle günlük olarak kullanılan çantalardan daha geniş iç hacme sahip olmaktadır. Bu kategorideki ürünler, daha fazla yükü daha konforlu bir şekilde taşıyabilmek için tasarlanmaktadır.

Alet çantaları, termal çantaları ve kılıflar ise özel ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanmaktadır. Son zamanlarda, özellikle elektronik cihazların kılıflarına olan talepte ciddi bir artış gözlemlenmektedir.

Promosyon Ürünü Olarak Çantalar ve Seyahat Ürünleri

Günümüzde, özellikle şirketler, özel okullar, sivil toplum kuruluşları ve devlet kurumları, kendi logolarının basılmış olduğu promosyon ürünlerine artan bir ilgi göstermektedir. Diğer bütün promosyon ürünlerinde olduğu gibi, promosyon çantalar da çeşitli amaçlarla üretilmekte ve kullanılmaktadır.

Şirketler genellikle kendi personellerine iç kullanım amacıyla, müşterilerine ise hediye olarak promosyon çanta vermeyi tercih etmektedirler. Genellikle sırt çantası, yan çanta (postacı çantası) evrak çantası, bilgisayar çantası ve valiz grupları şirketlerce tercih edilmektedir. Bunların yanında, promosyon cüzdan, bel çantası, telefon kılıfı ve spor çantaları da şirketlerce tercih edilmektedir. Ayrıca şirketler, fuar ve özel etkinliklerde verilmek üzere, logolu olarak üretilen bez ve nonwoven torba çantalara da ilgi göstermektedirler.

Özel okullar ise, genellikle promosyon sırt çantası ve kalem kutusu alımı yapmakta, kendi logolarıyla ürettirdikleri ürünleri öğrencilerine ücretsiz olarak dağıtmaktadırlar.

Dernekler, vakıflar ve sivil toplum kuruluşları genellikle ihtiyaç sahiplerine bağış yapma amacıyla promosyon çanta talep etmektedirler. Maddi durumu iyi olmayan öğrencilere okul ürünleri yardımı yapan bu kuruluşlar, birçok ürün yanında okul çantası da bağışlamaktadırlar. Devlet kurumları ve belediyeler de bu kurumlar olduğu gibi maddi durumu iyi olmayan öğrencilere bağış yapma amacıyla promosyon çanta alımı yapmaktadırlar.

Firmamız, istenen özelliklerde, kurum logolu promosyon çanta ve okul çantası tedariğinde uzmanlaşmıştır. Bunun yanında promosyon amaçlı valiz ve evrak çantaları da tedarik edebilmekteyiz.

İster bağış ürünü, ister eşantiyon olarak üretilmiş olsun, promosyon çantalar; ürünü hediye eden veya bağışlayan kurumun tanıtımını yapma işlevi de görmektedir. Yapısı gereği kullanıcısı ile birlikte yer değiştiren ürünlerin üzerindeki logolar birçok kişi tarafından görülmekte, dolayısıyla tanıtımı yapılmakta olan markanın veya kurumun bilinirliği artırılmaktadır.

Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti. © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır