Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti.

Kategoriler

AJANDA, DEFTER, ORGANIZER

Limit:
74 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

AJANDA-TARİHSİZ DEFTER

Baskılı Promosyon Ajanda-Tarihsiz Defterler

Promosyon ürünü olarak bir klasik olan ajandalar ve tarihsiz defterler kurumsal hediye olarak her dönem büyük ilgi görmektedir. Ürün çeşitliliğin çok fazla olduğu bu kategoride, müşterilerinize veya personelinize onların ilgi alanlarına göre bir ajanda hediye edebilirsiniz. Hediye edeceğiniz ajandanın üzerine isim veya firma logosu gibi bir görselin baskısını yaptırabilirsiniz. Bu şekilde bir hediye ajanda alan kişi kendini özel hissedecektir. Baskılı ajanda, hediyeyi alan kişi için sıradan bir hediyeden çok daha anlamlı olacaktır.

Baskılı ajandaların fiyatları; ürünlerin ebatlarına, yapılacak baskının çeşidine, ürünün malzemesine, yaprak sayısına, kağıt cinsine göre değişmektedir. Eğer takvim istemiyorsanız tarihsiz defter de satın alabilirsiniz. Bu ürün grubunda ayrıca powerbankli olan modeller de mevcuttur. Ürünü kullanacak  olan kişi, uzun toplantılar yapıp seyahat ediyorsa, powerbankli ajanda ürünü çok faydalı bir armağan olacaktır.

Promosyon alanında ajanda ve tarihsiz defter ürünleri hiç eskimeyen her yıl talep edilen kategoriler arasındadır. Yılbaşı zamanları firmaların hediye kitlerinin olmazsa olmazı firma logo baskılı ajandalardır. Firmalar genellikle kendi logolarıyla ajanda veya tarihsiz defterlere baskı yaptırıp, müşterilerine veya çalışanlarına hediye etmektedir. Bu da uzun süreli bir reklam kampanyasıdır diyebiliriz. Ajandalar ve tarihsiz defterler, uzun süreli kullanılabilen ürünler arasındadır. Özellikle, üzerinde yıl ve takvim bilgisi olmayan tarihsiz defter alımı yapıyorsanız, ürünü hangi yıl kullandığınızın bir önemi olmayacaktır. Çalışanlarınıza hediye edeceğiniz firma logolu ajandalara isim de yazdırarak onların firmanıza karşı bir aidiyet duygusunu beslemelerini sağlayabilirsiniz.

Ajanda-Tarihsiz Defter Çeşitleri

Ajanda - tarihsiz defter kategorisi oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir.

 İç sayfaları çizgili veya çizgisiz olarak ürünler bulunmaktadır. Deri kapaklı, suni deri kapaklı, sert sıvama kapaklı, cilt bezli olarak ürün çeşitleri de mevcuttur.

İçerisinde powerbank bulunan ajandalar da son dönemdeki popüler ürünlerden biridir.

Belirtmiş olduğumuz bu çeşitlerden kendi bütçenize ve logonuza uygun olanı tercih edip siparişinizi o yönde oluşturabilirsiniz.

Ajanda-Tarihsiz Defterlere Uygulanabilecek Baskı Çeşitleri

Bu ürünlere uygulanabilecek olan baskı çeşitleri termo baskı, gofre baskı, uv baskı, serigrafi baskı ve lazer baskı olarak sınıflandırılabilir.

Firmamızın ajanda ve tarihsiz defter çeşitlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Her baskı çeşidi her malzemeye uygun olmamaktadır. Seçmiş olduğunuz ürüne en uygun baskı çeşidi seçilerek baskı yapılmaktadır.

Ajanda-Tarihsiz Defter alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

-Tarih olsun istiyorsanız mutlaka ajanda kategorisinden satın alım yapmalısınız.

-İç sayfaların çizgili mi çizgisiz mi olduğunu ürün özelliklerinden mutlaka kontrol etmelisiniz.

-İç sayfalara baskı talebiniz varsa, bunu sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir.

Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti. © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır