Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti.

Kategoriler

POWERBANK MODELLERİ

İstenen baskıyla üretilebilecek powerbank(mobil şarj cihazı) modelleri.

Limit:
64 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

POWERBANK - TAŞINABİLİR ŞARJ CİHAZI

Baskılı Promosyon Powerbankler

Akıllı telefonları kullanmaya başladığımız zamandan itibaren şarj konusu hayatımızda önemli bir problem haline geldi. Bu durumdan dolayı da hemen hemen herkesin çantasında bir adet powerbank yer almaya başladı. Powerbank ürününün bir diğer adı da taşıınabilir şarj cihazıdır. Hem akıllı telefonlar için hem de şarjlı kulaklıklar için kurtarıcı bir üründür. Uzun kullanım süreleri düşünüldüğünde reklam için avantajlı bir yatırım olarak görülmesi mantıklı olacaktır.  Kendi logonuz ile baskı yaptırmış olduğunuz powerbankl’eri ister mevcut müşterilerinize ister firma çalışanlarınıza hediye edebilirsiniz. Fuarlarda ve sempozyumlarda sizin potansiyel müşteriniz olabilecek kişilere powerbank’lerinizi hediye ederek firmanızın kalıcı bir reklamını da yapmanız mümkündür. Böylece powerbank’leriniz her ortamda kullanılacağı için marka bilinirliliğiniz artacaktır. Firma çalışanlarınıza hediye edeceğiniz baskılı powerbank’leriniz de çalışanlarınızın hoşuna gidecek bir hediye olarak tercih edilebilir.

Powerbank Çeşitleri

Powerbank’ler; üretildikleri malzemeye göre, pil kapasitelerine göre, şarj soketi çıkış sayılarına göre, hızlı şarj özelliklerinin olup olmamasına göre ve değişik zevklere uygun modellere göre farklı şekillerde sınıflandırılmaktadır. Powerbank’ler, metal ve plastik olmak üzere iki çeşit malzemeden üretilmektedir. Metal malzemeden yapılmış olan ürünler plastiklere göre daha dayanıklı olmaktadır. Klasik görünümdeki powerbank modellerinin yanında, farklı biçimlerde imal edilmiş powerbankler de bulunmaktadır. Örneğin, kalem görünümünde olan, arka kapağı açıldığında powerbank kısmı ortaya çıkan modeller, yeni bir ürün grubu olarak siz müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Hem defterinizi hem powerbankinizi ayrı ayrı taşımak istemiyorsanız powerbank defter ürününü tercih edebilirsiniz. Birden fazla telefonu aynı anda şarj etmek istiyorsanız tek kablo girişli değil de iki veya daha fazla kablo girişli ürünleri tercih edebilirsiniz. Ama bu durumun şarj etme süresini yavaşlatacağını da unutmamak gerekmektedir. Yani ürünün yapısını ihtiyacınız doğrultusunda doğru seçmelisiniz.

Ürünlerin üzerinde yazan “mAh” verileri o ürünün tam dolu şarj ile telefonunuzu kaç kez şarj edeceğini, ürünün pil gücünü göstermektedir. Bunu telefonunuzun veya şarjlı kulaklığınızın mAh’ını öğrenerek kıyaslama yapabilirsiniz. Ürünün pil gücü ne kadar yüksek ise şarj etme sayısı da o kadar yüksektir diyebiliriz.

Powerbank modellerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Powerbanklere Uygulanabilecek Baskı Çeşitleri

Powerbanklere yapılabilen baskı çeşitlerini lazer baskı, uv baskı ve serigrafi baskı, tampon baskı olarak sayabiliriz. Lazer baskı sadece metal olan ürünlerimize yapılabilmektedir. Diğer baskı çeşitleri seçmiş olduğunuz herhangi bir powerbank ürüne yapılabilir.

Powerbank alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

-Kullanılacağı alan kesinlikle önemlidir. Uzun süreli kullanımlar için düşünülmekteyse kesinlikle pil gücü yüksek olan bir ürün seçilmelidir.

-Kalite ve garanti belgelerinin olup olmadığı kontrol edilmelidir.

-Ürünü aldıktan sonra kendi kablosu ile şarj etmek kullanım ömrünü uzatacaktır.

-Seçeceğiniz baskı çeşidine göre tasarım yapmış olmanız gerekmektedir. Örneğin; lazer baskı ürünün üzerini kazıyarak yapıldığı için ürün renginde yani tek renk olabilmektedir. Uv baskı seçerseniz 4 renk CMYK olarak logonuzun baskısını yaptırabilirsiniz.

Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti. © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır