Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti.

Kategoriler

Termoslar

Limit:
29 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

Beğenilen Promosyon Ürünü: Termoslar

Hangimiz kışın kahvemizi, çayımızı; yazın ise buzlu limonatamızı veya soğuk suyumuzu yanımızda taşımak istemeyiz ki? İster okula veya işe giderken günlük olarak kullanalım, ister pikniğe, gezintiye veya tatile götürelim,  iyi bir termos, her zaman ihtiyaç duyacağımız bir yol arkadaşıdır.

En temel ihtiyaç ürünlerimizden birisi olan termoslar, hayatımızın her yerinde bizimle birlikte olan bir ürün grubu olarak öne çıkmaktadır.

Termos Çeşitleri

Termoslar, kullanılan malzemenin özelliğine göre değişik şekillerde sınıflandırılabilir.

Çift duvarlı çelik termoslar, adından da anlaşılabileceği gibi bir iç ve bir dış çelik duvardan oluşmaktadır. İki çelik duvarın arasındaki hava yalıtım amaçlı olarak vakumlanmıştır.  Çelik duvarlar arasındaki havanın ne kadar iyi vakumlanmış olduğu, termosun kalitesini etkileyen önemli unsurlardan bir tanesidir. İyi yalıtılmış bir termos, içeceğinizin sıcaklığını 8 saate kadar(bazı durumlarda daha da fazla) koruyabilir.

İçi cam, dışı çelik termoslar; özellikle içeceğinin cam harici başka bir malzemeye temas etmesini istemeyen kullanıcıların tercih ettiği ürünlerdir. Bu ürünlerde de iç cam duvar ile dış çelik duvar arasında vakumlu bir alan mevcuttur.

İçi çelik, dışı plastik termoslar: Ekonomik termos grubu olarak da nitelendirebileceğimiz bu ürünler, maliyet olarak uygun olmaları sebebi ile öne çıkmaktadır. Termo mug ürünleri de bu gruba dahil edilebilir. Offset baskılı iç kağıt bölmeleri sayesinde termoslar arasındaki en büyük baskı alanına sahip ürünlerdir.

Termos bardaklar, gövde biçimi nasıl olursa olsun, dışarıdan daha rahat tutulabilmesi için bir kulp takılmış olan termoslardır.

Devrilmez termoslar, son yıllarda oldukça popüler olan bir ürün grubudur. Zeminlerindeki özel malzeme sayesinde çarpma ve eğilme ile devrilmez, içeceğinizin dökülmesini önler.

Hangi tipte olursa olsun, bir termosun kalitesini; kullanılan malzeme, vakum alanı ve kapak kalitesi belirler. Kapaklar termoslarda çok önemli bir yere sahiptir, gövdesi ne kadar kaliteli olursa olsun, kapaktan sıcaklık kaçıran veya sızdırma yapan bir termos, kullanıcısını memnun edebilen bir termos olarak değerlendirilemez.

 

Promosyon Termoslar

 Termoslar, hem temel bir ihtiyaca cevap verdiği için, hem de kalıcı olarak kullanıldığı için popüler bir promosyon ürünü olarak öne çıkmaktadır. Kullananların masalarında tuttuğu veya yanında taşıdığı bir ürün olduğu için özellikle dikkat çekmekte ve markanızın görünürlüğünü artırmaktadır.  Termoslar, uzun ömürlü ürünler olduğundan yıllarca kullanılabilmektedir. Termoslar; hem kullanan kişinin, hem de çevrede ürünü gören diğerlerinin dikkatini çekmekte, dolayısıyla markanızın uzun süreli bir reklam mecrası olarak görev yapmaktadır.

Logonuz, promosyon termoslar üzerine değişik baskı teknikleriyle uygulanabilmektedir. Metal gövdeli termoslar üzerine lazer baskı yöntemiyle yapılan uygulamalar, verimli bir baskı biçimi olarak öne çıkmaktadır.

UV, serigrafi ve tampon baskı teknikleri de promosyon termoslara uygulanabilen baskı teknikleri arasında yer almaktadır. Özellikle birden fazla renk içeren logoların uygulamalarında bu baskı tipleri öne çıkmaktadır. Logo uygulanacak alanın büyüklüğü, yüzeyin özelliği ve malzeme, uygulanacak baskı tekniğini belirleyen unsurlardır.

Bazı termos ve termo mug tipi ürünlerde, ürünün iç çelik kısmı ile dış plastik duvarı arasına offset baskılı kuşe kağıt da konulabilmektedir. Bu tip baskılarda, istenen desen, istendiği kadar renk kullanılabilir, baskı ve iletişim alanı son derece geniştir.

Termos Fiyatları

Termoslar, genellikle orta ve üst fiyat gruplarında yer alan promosyon ürünleridir. Özellikle gıda ile temas eden bir ürün olduğu için, kullanılan malzemenin belli standartlarda olması gerekmektedir.

Çift duvarlı çelik ürünler, termoslar içinde genellikle orta ve üst fiyat kategorisinde yer almaktadır.

İçi cam dışı çelik ürünler, fiyat olarak orta fiyat kategorisinde yer alırlar.

İçi çelik dışı plastik olan ürünler ise genellikle ekonomik fiyat grubunda yer alan termoslardır. Termo mug ürünleri de bu gruba dahil edilebilir. Promosyon ürünleri içinde en çok rağbet görenler bunlardır.

 

Argenso olarak en çok önemsediğimiz konu; ister ekonomik, ister orta veya üst fiyat grubundaki ürünler olsun, tüm ürünleri sağlıkla ve güvenle kullanabilmenizdir. Ürünlerimizin tamamı gerekli sağlık ve kalite testlerinden geçmiş olup sizin ve sevdiklerinizin kullanımına uygundur. Argenso olarak, en ekonomik fiyatlarla en uygun promosyon termos ve termo mug ürünlerini beğeninize sunuyoruz.

Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti. © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır