Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti.

Kategoriler

USB FLASH BELLEKLER

Çeşitli model ve renklerde USB flash bellekler.

İstenen hafıza kapasitesinde (4GB, 8GB, 16GB, 32GB) ve USB versiyonunda (2.0, 3.0) temin edilebilmektedir.

Limit:
104 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

USB BELLEK – FLASK BELLEK

Baskılı USB Bellekler

Günümüzde birçok dosyamızı, fotoğrafımızı elektronik ortamda, dolayısıyla USB belleklerde saklamaya başladık. USB-Flash belleklerin artan kullanımı bu duruma verebileceğimiz en büyük örneklerdir. USB Flash bellekler maillere sığmayan boyutlardaki dosyalar için kurtarıcıdır diyebiliriz. En güvenli depolama alanlarından da birisidir. Özenli kullanıldığı zaman virüs bulaşması pek mümkün değildir. Dosyalarınızın güvenliği tamamen sizin kontrolünüzde olacaktır. İnternet erişimine ulaşamadığınız bir alanda dosyalarınızı USB Flash belleğe yüklemek, dosyalarınızı depolamanın en pratik yöntemidir. Sevdiklerinize kendini özel hissetmeleri için üzerinde ismi yazılı bir USB bellek hediye edebilirsiniz.

Promosyon USB Bellekler

Eğer firma olarak uzun soluklu bir reklam kampanyası düşünüyorsanız promosyon USB bellek sizin için harika bir ürün olacaktır. Firma logonuz ile yaptıracağınız bu ürünün uzun yıllar kullanılacağından emin olabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz bu ürünleri mevcut müşterilerinize ve potansiyel müşteri adaylarınıza hediye edebilirsiniz. Bu durum onlara kendilerini değerli hissettirecektir. Firma çalışanlarınıza yaptırmak istediğiniz USB Flash bellekler üzerine çalışanlarınızın isimlerini de yazdırarak onlara aidiyet duygusunu hissettirebilirsiniz.

Promosyon USB bellek, en ekonomik fiyat grubundan en premium fiyat grubuna kadar çeşitlenebilmektedir. Talebinize göre anahtarlık şeklinde, kalem şeklinde, ahşap olan ürünler de mevcuttur.

USB Bellek Çeşitleri

USB Bellekler, gövde biçimlerine göre, gövde malzemelerine göre, işlem hızlarına göre ve hafıza kapasitelerine göre sınıflandırılmaktadırlar. Hafızalarına göre 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB USB Bellekler mevcuttur. Gövde malzemelerine göre metal, plastik veya ahşap malzemeden USB bellekler bulunabilmektedir. İşlem hızlarına göre USB 2.0 ve USB 3.0 olan USB bellekler vardır. 3.o USB bellekler, 2.0 olanlara göre çok daha hızlı veri transfer edebilmektedirler ancak çalışacakları cihazda (Notebook bilgisayar, vb…) USB 3.0 uyumlu port olması gerekmektedir. Değişik USB Bellek modellerini görebilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

USB Flash Bellek  alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

- USB Belleklerin en önemli kısımları çip bölümleridir. Dış gövde nasıl olursa olsun, çiplerin Sandisk, Toshiba, Samsung gibi güvenilir markalar olmasına dikkat edilmelidir.

-Ürünün üzerine yapılacak baskının çeşidini mutlaka sormalısınız. Her malzemeye her baskı çeşidi uygun olmayabiliyor.

-Ürünün modeli kullanılacağı sektöre göre seçilmelidir.

-Ürüne yapılacak baskı ürün alanı hesaplanarak tasarlanmalıdır.

Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti. © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır