Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti.

Kategoriler

TİŞÖRTLER / T-SHIRTLER

Limit:
6 sonuçtan 1 ile 6 arası görüntüleniyor.

BASKILI TİŞÖRT (T-SHIRT)

Baskılı Promosyon Tişört

Son zamanlarda; firmaların, okulların veya diğer kuruluşların hem kurum içi kullanımlarında hem de düzenledikleri aktivitelerde giyilmek üzere baskılı promosyon tişört talepleri artış göstermektedir. Bunun birkaç sebebi bulunmaktadır; birincisi, kurum logolu tişörtlerin, çalışanlarda veya o kurum üyelerinde bir aidiyet duygusu yaratması, adeta o kurumun bir üniforması, sembolü haline gelmiş olmasıdır. Bir diğer sebep de, o kurum içindeki kişilerin, tek bir forma giymelerinin sağlanarak bir takım ruhu yaratılmaya çalışılması ve dışarıdan bakıldığında daha organize bir imaj verilmeye gayret edilmesidir. Başka bir sebep de, o kuruma ait tanıtım ve reklamın yapılmasıdır. Firmanızın logosunun baskılı olduğu bir tişörtün giyildiği ortamda bulunan herkes, firma logonuzu kesinlikle birkaç kez okuyacaktır. Böylelikle firmanızın bilinirliği artacaktır. Mavi yakalı çalışanlar için, kurum logolu tişörtler iş kıyafeti olarak da görev yapmaktadır. Şirket etkinliklerinde, konserlerde veya festivallerde, katılımcılara; o günün anlam ve önemine özel baskılı tişört hediye edebilirsiniz. Bu şekilde, bilinirliğinizi arttıracak en basit yollardan birisi ile ilerlemiş olursunuz. Bu yolla, logonuzun olduğu bir tişörtü hiç ummadığınız bir yerde görebilir, baskılı tişört ile yapılan tanıtımın canlı şahidi olabilirsiniz.

Kendiniz bireysel olarak yapmış olduğunuz tasarımlarınızı da istediğiniz tişörte bastırabilirsiniz. Talebinize göre kişiye özel baskılı tişört üretimimiz de mevcuttur. Sevdikleriniz için tasarımlar yapıp, bu tasarımların baskılı olduğu tişörtleri onlara hediye edebilirsiniz. Bu şekilde hediye edeceğiniz bir tişört, mağazadan aldığınız sıradan bir hediyeden daha çok anlamlı ve özel olacaktır.

 

Tişört Çeşitleri

Tişört çeşitlerimiz; polo yaka tişört, v yaka tişört, düz yaka tişört (Bisiklet yaka tişört veya yuvarlak yaka tişört olarak da bilinmektedir.) şeklindedir. Tüm tişörtlerimizde %100 pamuk veya nefes alan dri fit benzeri gözenekli polyester kumaş seçenekleri mevcuttur. Polo yaka tişörtlerimiz 220 gr olarak satışa sunulmaktadır. %100 pamuklu olarak adlandırdığımız tişörtlerimiz 145 gr ve 155 gr olarak ayrılmaktadır. Polyester tişörtlerimiz de mikropolyester ve gözenekli kumaştan üretilmiştir. Tamamen siz müşterilerimizin zevkine ve tercihlerine göre şekillendirmiş olduğumuz ürün portföyümüz, değişik modellerde ve kumaş çeşitlerinde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Polo yaka tişörtlerde genellikle pike kumaş tercih edilmektedir. Düz yaka tişörtlerde  ve V yaka tişörtlerde ise genellikle 145-155 gr pamuklu kumaş tercihi yoğunluktadır. Argenso olarak, tüm ürünlerimizde bir yenilik olan mikro polyester – nefes alan gözenekli kumaş seçeneğini de siz müşterilerimize sunmaktayız. Son yıllarda birçok ünlü markanın nefes alabilen tişörtler ve özel kumaşlar üretmesiyle tüketiciler tarafından tercih edilen bu ürünler, bizim ürün portföyümüze de girmiştir.

Tişört kategorisindeki ürün çeşitlerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tişörtlere Uygulanabilecek Baskı Çeşitleri

Tişörtlere transfer baskı, dijital baskı, folyo baskı, nakış ve süblimasyon baskı uygulanmaktadır. Bu baskı çeşitleri her tür kumaş türüne uygun olmadığından tişört seçiminize göre baskı yöntemi belirlenmektedir.

Spor tişört olarak adlandırdığımız kategorimizdeki tişörtlerimize süblimasyon ve folyo baskı teknikleri ile,

Polo yaka pike tişörtlerimize folyo, nakış ve transfer baskı teknikleri ile,

Düz yaka pamuklu tişörtlerimize de tişört rengine göre folyo baskı, nakış veya transfer baskı tekniği ile

 baskı uygulanmaktadır.

 

Tişört alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

-Tişörtün kullanım alanı çok önemlidir. Eğer uzun kullanımlar için tişört alımı yapmanız gerekiyorsa buna göre tişört seçmeniz gerekmektedir.

-Ürünlerimiz unisextir. Hem kadın hem de erkek kullanımına uygundur.

-Satın alacağınız ürünlerin kargolanma şekline dikkat etmelisiniz. Ürünün düzenli katlanıp poşetlenmesi önem taşımaktadır, aksi halde ürün buruşabilir veya kirlenebilir.

-Ekranda gördüğünüz renk ile baskıda çıkacak renk arasında %10-15 gibi bir fark oluşabileceği unutulmamalıdır.

-Kumaş gramajı sizin için önemliyse bunu da ürün özelliklerinden kontrol edebilir veya yardım almak için bize danışabilirsiniz.

Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti. © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır