Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti.

Kategoriler

TERMOSLAR VE MATARALAR

Limit:
48 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

İçeceğinizi Yanınızda Taşıyın: Termos, Matara ve Suluklar

Argenso olarak; sıcak veya soğuk her türlü içeceğinizi yanınızda taşıyabilmeniz için termos, matara ve suluklarımızı beğeninize sunuyoruz.

İster okulda, ister işte; her zaman içeceğiniz yanınızda olsun!

Termos

İçeceğinizin sıcaklığını koruyan ürünlerdir. Termoslar, genellikle metal, cam ve plastik malzemelerden üretilirler. Termosun kalitesini; malzemesi, vakumlanışı ve kapağı belirler. Sıcaklığı uzun süre koruyabilen ve sızdırma yapmayan termoslar kaliteli termoslardır.

Matara

Mataralar, içeceğinizi yanınızda taşımanızı sağlayan ürünlerdir, ancak termoslar gibi bir yalıtıma sahip değillerdir. Bu yüzden genellikle soğuk içeceklerin taşınmasında kullanılırlar. Mataralar genellikle sporcular, öğrenciler ve masalarında su bulundurmayı tercih eden ofis çalışanları tarafından tercih edilmektedir. Çelik, alüminyum, cam veya plastik malzemeden üretilirler. Kapak kısımlarında ağızlık, pipet veya sızdırma önleyici bir mekanizma bulunabilir.

Suluk

Suluklar adından da anlaşılabileceği gibi su taşımak için kullanılan ürünlerdir. Genellikle küçük yaştaki öğrenciler, sporcular ve ofis çalışanları tarafından tercih edilmektedirler. Plastik veya cam malzemeden üretilirler. Herhangi bir yalıtımları yoktur.

Promosyon Ürünü Olarak Termos, Matara ve Suluklar

Termos, matara ve suluklar, kullanan kişinin yanında taşıdığı bir ürün olması ve uzun süre kullanabilmesi sebebiyle promosyon ürün grupları arasında önemli bir yere sahiptir. Taşınabilen bir ürün olması, ürün üzerinde basılmış olan markanın veya logonun birçok kişi tarafından görülebilmesini sağlar. Lazer, UV, Serigrafi ve tampon baskı teknikleriyle logo baskısı uygulanabilir.

Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti. © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır