Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti.

Kategoriler

BRANDALAR - AFİŞLER

İstenen baskıyla ve istenen ölçülerde üretilebilecek 440 gr vinil branda-afişler.

Limit:
Argenso 1220 Branda Afiş 50 x 70 cm
Fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Argenso 1221 Branda Afiş 70 x 100 cm
Fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Argenso 1222 Branda Afiş 80 x 120 cm
Fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Argenso 1223 Branda Afiş 100 x 150 cm
Fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
4 sonuçtan 1 ile 4 arası görüntüleniyor.

Açık Havadaki Temel Reklam Aracınız: Branda ve Afiş (Poster)

Genellikle emlakçılar, emlak ofisleri gayrimenkul danışmanları tarafından yoğun olarak kullanılan branda ve afişler, her meslek grubu için gerekli bir reklam malzemesidir.

Branda

Brandalar vinil malzemeden üretilen, istenen baskıyla ve ebatlarla hazırlanabilen ürünlerdir. Açık havada sıcak, soğuk ve yağmurdan etkilenmeden uzun süre kullanılabilir, işi bitince saklanabilir ve tekrar kullanılabilir. Bu yüzden emlakçı, emlak ofisi ve gayrimenkul danışmanlarının en temel reklam ürünü haline gelmiştir. Brandalar, satılık ve kiralık gayrimenkullerin pencerelerinden veya balkonlarından sarkıtılarak asılabilir. Veya gerektiğinde iki direk arasına da dışarıdan uygulanabilir. Genellikle piyasada 280gr ve 440gr olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. 280gr ürün çok ince olduğundan genellikle 440gr ürün tercih edilmektedir.

Afiş - Poster

Afişler, kağıt malzemeden üretilen genellikle dış ortamda çok dayanıklı olmayan ancak maliyet olarak en uygun olan ürünlerdir. Kısa süreli kullanımlar için idealdir. Bir kez kullanıldıktan sonra tekrar kullanılamaz, bu yüzden bir kere bırakıp tekrar alınması gibi bir durum söz konusu değildir. Maliyet olarak en uygun açık hava reklam seçeneğidir. Emlak ofisleri, emlakçılar ve gayrimenkul danışmanları tarafından düşük maliyetleri sebebiyle tercih edilmektedir. Afişler,

Promosyon – Reklam – Tanıtım Malzemesi Olarak Brandalar

Brandalar, emlakçılar, emlak ofisleri ve gayrimenkul danışmanları tarafından yoğun olarak kullanılan ve sarf edilen bir promosyon ürünüdür. Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti. olarak, özellikle emlak sektöründeki müşterilerimize branda konusunda yoğun olarak destek vermekteyiz.

Diğer Kullanım Alanları

Temel olarak emlak sektöründe kullanılsa da, brandalar ve afişler her tür açık hava duyurusu için en ideal üründür. Belediyeler, siyasi partiler(Özellikle seçim dönemlerinde), üniversiteler, okullar, organizasyon şirketleri, ve diğer her türlü kişi ve kurum, istediği her türlü metin veya görseli bastırarak duyuru amaçlı olarak branda ve afiş kullanabilmektedir. Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti. olarak, her tür kişi ve kuruma, branda – afiş ihtiyaçlarında en iyi desteği vermekteyiz.

 

Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti. © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır